Müftülük Haberler

Etkili Hutbe Sunumu Marmara Bölgesi Final Yarışması Kocaeli de Yapıldı

Etkili Hutbe Sunumu Marmara Bölgesi Final Yarışması Kocaeli de Yapıldı
Bu haber 20 Haziran 2017 - 10:14 'de eklendi

2017 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası Münasebetiyle Din Görevlileri arasında “Etkili Hutbe Sunumu” Yarışması 6.Bölge (Marmara) Finali Fevziye Camii’nde 17.06.2017 Cumartesi günü yapıldı.

İl Müftümüz Yusuf Doğan başkanlığında yapılan sınav kurulunda İl Müftü Yardımcısı Bayram Şahin, Kocaeli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Mehmet Mahşuk Acar, Derince İlçe Müftüsü Mecit Amil, Kocaeli Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğü Öğretmeni Abdullah Boz ve İHL Meslek Dersleri Öğretmeni Mustafa Akturan görev aldı.

Yarışmada Kocaeli Müftülüğünden İmam Hatip Mehmet Ali Karadaşlı birinci, Sakarya Müftülüğünden İmam Hatip Hidayet Avcı ikinci, Tekirdağ Müftülüğünden İmam Hatip Burhan Bilim üçüncü oldu. Dereceye giren yarışmacılara çeşitli hediyeler takdim edildi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA