Müftülük Haberler

Gaziantep Müftülüğü Müftülük Personeli Bayramlaştı

Gaziantep Müftülüğü Müftülük Personeli Bayramlaştı
Bu haber 28 Haziran 2017 - 19:24 'de eklendi

Müftülük Personeli Bayramlaştı

Ramazan Bayramı vesilesi ile  İl Müftülüğümüzde bayramlaşma merasimi tertip edildi. 23.06.2017 Cuma günü düzenlenen bayramlaşma merasiminde İl Müftümüz Ahmet Çelik, Müftü Yardımcılarımız,  Şube Müdürlerimiz ve  daire personellerimiz bir araya gelerek bayramlaştılar.

 Bayramların insanlar arasında bir sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberliğin pekiştirildiği günler olarak niteleyen İl Müftümüz Ahmet  Çelik, bayramlaşma esnasında yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Bayramlar, sevinçlerin paylaşıldığı, kalplerin yumuşadığı, günahların bağışlandığı, akraba ve komşuların ziyaret edildiği, hediyeleşme ve ikramların cömertçe yapıldığı, müstesna günlerdir. Bayramda yaşadığımız birlik, beraberlik ve kardeşlik havasının bundan sonra da devam etmesini diliyorum. Sevinç günlerimizin hüzün günlerine dönüşmemesi için Bayram nedeniyle memleketlerine gidecek personelimize ve bütün vatandaşlarımıza araç kullanacaklara yavaş ve dikkatli olmalarını özellikle istirham ediyorum.

Müftümüz Ahmet Çelik, Ramazan ayını yoğun ve dolu dolu geçirdiklerini, Ramazan ayı boyunca hem programlarımızda hem de insanları hayra teşvik eden bütün arkadaşlara şükranlarımı sunuyor, Muhterem Gaziantep halkının, aziz Milletimizin ve tüm İslam Âleminin mübarek Ramazan Bayramını candan kutluyorum dedi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA