Giresun’da Başarılı Din Görevlileri ödüllendirildi

Giresun'da Başarılı Din Görevlileri ödüllendirildi

başarılı din görevlileri ödüllendirildi

22 Eylül 2022 - 14:00

Diyanet İşleri Başkanlığı umre organizasyonlarına katkı sağlayan din görevlilerine başarı belgesi takdim edildi.

Giresun İl Müftülüğü, üstün gayret ve çalışmaları ile sunulan hizmetlerin kalitesinin yükselmesine katkı sağlayan din görevlilerini ödüllendirdi.
İl Müftülüğünde gerçekleşen Ödül Takdim Töreni'nde konuşan İl Müftümüz Ramazan Topcan, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğünce düzenlenen Kudüs bağlantılı umre ziyaretlerine Giresunlu vatandaşların teveccühünü beklediklerini belirtti.
Vatandaşlara sunulan dini ve manevi rehberlik hizmetlerinin önemine vurgu yapan İl Müftümüz Topcan, "Marifet iltifata tabidir. Başarılarınıza şahit olduk. Bugün güzel bir sebeple bir aradayız. Bu tören, ilimizde din ve Diyanet hizmetlerinin ivme kazanmasına vesile olan siz değerli kardeşlerimizi unutmamak adına çok daha önemli. Büyük bir aile olarak birbirimizle dayanışma içerisinde olduk, olmaya da devam edeceğiz. İstişare ve birliktelik noktasında sonuna kadar yanınızdayız. Her zaman iyinin daha iyisi, güzelin daha güzeline ulaşabilmek için çalışmalarınız bizler için onur vesilesi olmuştur. Her bir kardeşimizin hizmetleri aşkla, heyecanla yaptığını müşahede etmenin mutluluğu içerisindeyim. Zaten bize düşen görev de en iyi şekilde sorumluluk bilinciyle çalışarak en güzel hizmetleri sunmaktır." dedi.
Özverili çalışmalarından dolayı din görevlilerine teşekkür eden İl Müftümüz Topcan, "Başkanlığımızın bütün çalışmalarına katkı ve desteklerinizi bekliyorum. Bugün burada belge takdim ettiğimiz siz değerli kardeşlerimin şahsında tüm din görevlilerimizin çalışmalarını ve gayretlerini takdir ediyorum. Din görevlisine yakışan şekilde gönüllü ve özverili hizmetlerinizin devamını diliyorum." diye konuştu.
Programa İl Müftü Yardımcıları Yusuf Genç ile Fatih Sarıgül, Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürü Nafi Sağlam, birim personelleri ve din görevlileri katıldı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya Dini İhtisas Merkezi Eğitim Görevlisi Muhammed Zahid Sabırlı'dan Konferans
Konya Dini İhtisas Merkezi Eğitim Görevlisi Muhammed Zahid...
Çorum'da Il Müftümüz’ün “1-7 Ekim Camiler Ve Din Görevlileri Haftası” Mesajı
Çorum'da Il Müftümüz’ün “1-7 Ekim Camiler Ve Din...