Müftülük Haberler

Giresun Müftülüğü İl Müftüsü Muhittin ORAL’dan Ramazan  Bayramı Mesajı

Giresun Müftülüğü İl Müftüsü Muhittin ORAL’dan Ramazan  Bayramı Mesajı
Bu haber 27 Haziran 2017 - 0:38 'de eklendi

İl Müftüsü Muhittin ORAL’dan Ramazan  Bayramı Mesajı streaming Despicable Me 3 film

Ülkemiz, Milletimiz ve İslam alemi olarak; başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennem azabından kurtulma ayı olan Ramazan ayının sonuna gelmiş ve bize emredilen ibadetleri yapmış olmanın sevinciyle Ramazan bayramımızı kutlayacağız.

Rabbimize sonsuz hamdü senalar onsunki bayramlar milletimizin birlik ve beraberliğine istikbalde varlığımızın devamına büyük katkılar sağlamaktadır.

Bu yılki kutlayacağımız Ramazan bayramı da dua, oruç, zekât, fitre, sadaka gibi ibadetlerimizin kabulünü hissetmek hem de birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için büyük bir fırsattır.

Bu bayrama erişmenin sevincini ailemizde, şehrimizde ve ülkemiz de doyasıya yaşayarak etrafımızdaki garip gurabayı, yetimleri, yaşlıları da ziyaret ederek onlara da aynı duyguları yaşatmaya gayret gösterelim.

Bu vesileyle tekrar Ramazan bayramının Milletimize, Alemi İslam’a ve Giresun’lu kardeşlerimize barış huzur ve esenlikler getirmesi dileği ile bayramınızı kutluyorum.

Giresun Müftülüğü

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA