Müftülük Haberler

Hakkari Müftülüğü 15 Temmuz 2016 tarihli hain darbe girişimi Yaz Kur’an Kurslarımızda düzenlenen programlarla öğrencilerimize anlatıldı

Hakkari Müftülüğü 15 Temmuz 2016 tarihli hain darbe girişimi Yaz Kur’an Kurslarımızda düzenlenen programlarla öğrencilerimize anlatıldı
Bu haber 15 Temmuz 2017 - 19:12 'de eklendi

15 Temmuz 2016 tarihli hain darbe girişimi Yaz Kur’an Kurslarımızda düzenlenen programlarla öğrencilerimize anlatıldı

İlimiz merkez ve köylerimizdeki bütün cami ve kur’an kurslarımızda düzenlenen Yaz Kur’an Kurslarında icra edilen programlar okunan aşr-ı şeriflerle başlayıp, hain darbe girişimiyle ilgili konuşmalarla devam etti.

Öğrenciler tarafından okunan Yasin-i Şerif  ve salalar, getirilen tekbir ve salavatlar ile söylenen ilahilerle devam eden programlar şehitlerimizin ruhları, bütünlüğümüzün korunması ve ülkemizin bekası  için yapılan dualarla sona erdi.

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA