Müftülük Haberler

Hatay Müftülüğü 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİN AİLELERİNİ ZİYARET

Hatay Müftülüğü 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİN AİLELERİNİ ZİYARET
Bu haber 11 Temmuz 2017 - 19:25 'de eklendi

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİN AİLELERİNİ ZİYARET

15 Temmuz hain darbe girişiminin sene-i devriyesi münasebetiyle şehitleri anma etkinlikleri düzenlenmektedir. Anma etkinlikleri çerçevesinde, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı’nda bulunan Özel Harekat Daire Başkanlığı’na yapılan saldırıda şehit olan merhume Komiser Yardımcısı Gülşah GÜLER’İN ve merhum Polis Memuru Hurşit UZEL’İN Kırıkhan İlçemizde ikamet eden aileleri ziyaret edildi. Ziyarete Hatay Milletvekili Orhan KARASAYAR’IN yanı sıra İl Müftümüz Hamdi KAVİLLİOĞLU, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali SANDIKÇI, Ak Parti İl Başkanı Ahmet ATIÇ, Antakya Belediye Başkanı İsmail KİMYECİ, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, Kırıkhan İlçe Müftümüz Mekki SOLMAZ, kurum müdürleri ile siyasi parti temsilcileri katıldı.

Şehit ailelerinin ziyaretinin ardından şehitliğe geçildi. Şehitlerimizin mezarları tek tek ziyaret edilerek karanfil bırakıldı. Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından İl Müftümüzün yaptığı dua ile şehitlik ziyareti sona erdi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA