Müftülük Haberler

Iğdır Müftülüğü Iğdır Merkez Camii’nde Bayram Namazı Kılındı

Iğdır Müftülüğü Iğdır Merkez Camii’nde Bayram Namazı Kılındı
Bu haber 28 Haziran 2017 - 19:24 'de eklendi

Iğdır Merkez Camii’nde Bayram Namazı Kılındı

Bayrama kavuşmanın sevincini yaşayan Müminler, Rahmet ayı Ramazan’dan ayrı kalmanın burukluğunu bir arada yaşadılar. Camileri dolduran vatandaşlar Bayram namazını büyük bir coşku ile eda ettiler.

Bayram namazının ilk kılındığı yer olan Iğdır’da Bayramı namazına; Iğdır Valisi Ahmet Turgay ALPMAN’da katıldı. 

Sabah namazı ile başlayan Bayram namazı programı, görevlilerin okumuş oldukları Selatı ümmiyeler ve İl Müftüsü Cüneyt KULAZ’ın cemaate vaazı ve sonrasında yapmış olduğu dua ile devam etti. 

Vali Ahmet Turgay ALPMAN, İl Müftüsü Cüneyt KULAZ, Emniyet Müdürü Orhan ÇEVİK ve Jandarma Alay Komutanı Kahraman DİKMEN’in vatandaşların bayramını tebrik etmesi ile bayram namazı sona erdi.
 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA