Müftülük Haberler

Iğdır Müftülüğü Iğdır'da 15 Temmuz Şehidi Bülent AYDIN’ın Baba Evine Ziyaret

Iğdır Müftülüğü Iğdır'da 15 Temmuz Şehidi Bülent AYDIN’ın Baba Evine Ziyaret
Bu haber 15 Temmuz 2017 - 18:17 'de eklendi

Iğdır'da 15 Temmuz Şehidi Bülent AYDIN’ın Baba Evine Ziyaret

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü 1. yıldönümü anma etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz günü şehit olan Bülent AYDIN’ın ailesini Vali Enver ÜNLÜ ve protokol üyeleri ziyaret etti.

Tüm yurtta olduğu gibi Iğdır Valiliğince hazırlanan anma programları çerçevesinde Mehmet Çavuş Anıtı ziyaret edilerek tüm şehitlerin ruhlarına ithafen Kur’an- Kerim okundu, dualar edildi ve karanfiller bırakıldı.

Bu kapsamda, Vali Enver ÜNLÜ, Jandarma Alay Komutanı Kahraman DİKMEN, 5. Hudut Alay Komutanı Taner GÜNEŞ, Emniyet Müdürü Orhan ÇEVİK, İl Müftüsü Cüneyt KULAZ, Sosyal Hizmetler İl Müdürü Sefer COŞAR, Iğdır İl Genel Meclisi Başkanı Kurban OLUZ, FETÖ´nün darbe girişimi sırasında şehit olan Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki ÇOLAK’ın koruması Astsubay Kıdemli Başçavuş Bülent AYDIN’ın Iğdır’da bulunan baba evine ziyaret gerçekleştirilerek şehidin ruhuna ithafen Kur’an-ı Kerim okundu ve dua edildi.

Daha sonra İl Müftüsü Cüneyt KULAZ, Iğdır Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı Ahmet AKDENİZ’i ziyaret etti. Burada da şehitlerin ruhlarına ithafen Kur’an-ı Kerim okunarak dualar edildi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA