Müftülük Haberler

İhsan Hocadan Çağrı geldi!

İhsan Hocadan Çağrı geldi!
Bu haber 30 Ekim 2017 - 21:46 'de eklendi

İhsan Şenocak hoca Sosyal medya hesaplarından “Allah’ın(cc) ayetlerini okumaktan daha onurlu bir vazife ve bu yolda bedel ödemekten daha büyük bir şeref tanımıyorum.” mesajını paylaştı. İhsan Hocanın acığa alınmasıyla ilgili Gerek sosyal medyada gerekse haber sitelerinde büyük tepkiler meydana geldi.

İHSAN HOCA’DAN İTİDÂL ÇAĞRISI..!

Haberin duyulmasından sonra sosyal medya üzerinden dile getirilen sert tepkiler üzerine Dr. İhsan Şenocak twitter hesabından; “Bu hadise, kalem ve kelam zaferleriyle dolu tarihin akışı içerisinde küçük bir nokta bile değildir. Kardeşlerimi itidâle davet ediyorum.” mesajını paylaşarak sevenlerine itidâl çağrısında bulundu.

Diyanet’te bizim İhsan Hoca da !

Bazı medya guruplarının ve özellikle ehli sünnete  zarar vermek isteyenlerin ayrıcalık cıkarma girişimlerine karsı itidale davet eden İhsan hocanın bu çağrısına kulak verelim. olur olmaz kardeşliğimize birliğimize karsı zarar verecek her türlü fiili faliyetlerden uzak duralım. islam düşmanlarına karsı bir olalım dik olalım değerli kardeslerim.

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA