Müftülük Haberler

İmamdan 4 yıllık Üniversiteyi 2 Bucuk yılda bitirdi

İmamdan 4 yıllık Üniversiteyi 2 Bucuk yılda bitirdi
Bu haber 07 Şubat 2018 - 20:13 'de eklendi

Kırklareli İl Müftülüğü Veri hazırlama kontrol işletmeni  Mahmut EKİZ başarısı tıpkı Rahmetli Erbakan Hoca  benziyor….
İşte  Müftülük Memurun  Başarı Grafiği
Prof Dr. Necmettin ERBAKAN 4 Yıllık İTÜ Makina Mühendisliğini 3 yılda bitirerek rekor tesis etmişti. İşte Hocamızın izinde giden bir müftülük çalışanı Mahmut EKİZ….4 Yıllık İşletme Fakültesini 2,5 yılda bitirdi. Tüm Kırklareli Onu konuşuyor…
Oda Arkadaşı Yüksel KIZILAY, Ekiz hakkında şöyle açıklama yaptı:”Hocam böyle zeki, çalışkan bir arkadaşımızla çalışmaktan onur duyuyorum, Korkum şu ki; eğer Mahmut Bey’i NASA’dan çağırırlarsa biz ne yaparız. Böyle bir beyin göçü müftülüğümüz, Kırklareli ve hatta Türkiye için büyük kayıp olur” dedi.

Memur Mahmut EKİZ’e biz de bir bir plaket 2 adet şilt, takdim ettik. 3 maaş ikramiye talebinde bulunacağız. Ayrıca bu üstün başarısından dolayı Anadolu Üniversitesi kendisine 5 atalira,3 Cumhuriyet, 10 tane de küçüğün büyüğü altun hediye etti.
——–
Personelden sorumlu müftü yardımcısı Adnan Zeki Bıyık: Ben de kendisine bundan sonraki tahsil hayatında başarılar diliyorum. Bu durumun tüm personelimize örnek teşkil etmesini temenni ediyorum. Bilvesile Erbakan Hocamıza rahmet dilerken Mahmut Kardeşimize de başarılarını ziyade olmasını temenni ediyorum. Dedi.
———
Not: Bu denli yüksek teveccühe karşılık EKİZ’in fıstık sarması değil de tüm mesai arkadaşlarına tulumba tatlısı ikram etmesi mahzun gönülleri nâşad eyledi. Yapılan ikramın bu üstün başarıyla örtüşmediği konusunda personel arasında kuvvetlü bir ittifakın husule geldiği bildirildi.

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA