Müftülük Haberler

Isparta Müftülüğü 2017 YILI TEMMUZ AYI PERSONEL MUTAT TOPLANTISI

Isparta Müftülüğü 2017 YILI TEMMUZ AYI PERSONEL MUTAT TOPLANTISI
Bu haber 16 Temmuz 2017 - 17:25 'de eklendi

2017 YILI TEMMUZ AYI PERSONEL MUTAT TOPLANTISI

2017 yılı Temmuz ayı personel mutat toplantısı Bilal-i Habeşi Camiinde yapıldı. Diyanet İşleri Başkanlığı’ nın 15 Temmuz Genelgesinin aktarıldığı toplantıda İlimiz Müftüsü Sayın Galip AKIN; “FETÖ’nün hain darbe girişiminin birinci yılı olan 15 Temmuz’da yapılacak olan programı görevlilerimize aktardı. Genelgeye göre yapılacak programlar;

Şehitlerimiz için Hatm-i Şerif ve Dua okunacak, Yaz Kur’an Kurslarında "Şehitlerimizi Anma Özel Programı" düzenlenecek,  tüm camilerimizde 15 Temmuz 2017 Cumartesi gününü Pazar’a bağlayan gece, saat 00.13’te Sala okunacak.

Toplantı dilek ve temennilerden sonra sona erdi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA