Müftülük Haberler

Isparta Müftülüğü GÜLİSTAN GENÇLİK YAZ AKTİVİTELERİMİZ BAŞLADI

Isparta Müftülüğü GÜLİSTAN GENÇLİK YAZ AKTİVİTELERİMİZ BAŞLADI
Bu haber 16 Temmuz 2017 - 17:25 'de eklendi

GÜLİSTAN GENÇLİK YAZ AKTİVİTELERİMİZ BAŞLADI

Isparta İl Müftülüğü Gençlik Hizmetleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile gençlerimiz için hazırlamış olduğumuz etkinliklerimiz 10.07.2017 Pazartesi günü başladı. Gençlerimizin nitelikli ve eğlenceli bir zaman geçirebilmeleri adına Değerler eğitimi, Kültür ve Sanat içerikli atölye çalışmalarının yer aldığı programda rehberler eşliğinde kültürel geziler ve piknik etkinlikleri de yer almaktadır.

10.07.2017 Pazartesi günü yapılan programa Din Hizmetleri Uzmanı Halil İbrahim Akkuş, Gençlik Koordinatörü Havva Çevikbaş ve Aile ve Dini Rehberlik bürosu Koordinatörü Fatma SONGUR katıldı. Din Hizmetleri Uzmanı Halil İbrahim AKKUŞ tarafından “Değerlerimiz” konulu bir sunum yapıldı. Gençlerin de görüşlerinin alınıp fikir alışverişinde bulunulan programda AKKUŞ, konuyla alakalı çarpıcı örneklerle beraber kimi zaman güldüren kimi zaman da düşündüren bir sunum gerçekleştirdi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA