Müftülük Haberler

Isparta Müftülüğü İŞ DÜNYASI KAYITSIZ KALMIYOR PROGRAMINA KATILDIKIsparta Müftülüğü İŞ DÜNYASI KAYITSIZ KALMIYOR PROGRAMINA KATILDIK
Bu haber 06 Temmuz 2017 - 19:38 'de eklendi

İŞ DÜNYASI KAYITSIZ KALMIYOR PROGRAMINA KATILDIK

Türkiye’de kayıtlı istihdamın teşvik edilmesine ve kayıt dışı istihdamın azaltılmasına katkı sağlamak amacıyla Süleyman Demirel Üniversitesi ile Isparta Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen “İş Dünyası Kayıtsız Kalmıyor” isimli proje kapsamında verilen yemeğe ve ödül törenine İl Müftülüğü olarak konuk olduk.

Davete Isparta Valisi Sayın Şehmus GÜNAYDIN, İl Müftüsü Sayın Galip AKIN, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri ve çok sayıda davetliler katıldı.

Proje kapsamında İl Müftülüğü olarak vaaz, hutbe ve televizyon programında konunun hassasiyetine binaen, kayıt dışı işçi çalıştırmanın etik değerler ile bağdaşamayacağı ve çalışanların haklarının İslam da önemli bir yere sahip olduğu bu haklara riayet etmemenin kul hakkı olacağı anlatıldı. İl Müftümüz Sayın Galip AKIN’ a projeye sağlanan katkıdan dolayı, Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bekir GÖVDERE tarafından plaket takdim edildi.

Tören yemek programından sonra sona erdi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA