Müftülük Haberler

İstanbul Müftülüğü İstanbul Müftüsü Yılmaz, İran’lı Heyeti kabul etti

İstanbul Müftülüğü İstanbul Müftüsü Yılmaz, İran’lı Heyeti kabul etti
Bu haber 06 Temmuz 2017 - 19:38 'de eklendi

İstanbul Müftüsü Yılmaz, İran’lı Heyeti kabul etti

İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, İran Takrib-i Mezahib Kurumu Başkanı Ayetullah Şeyh Muhsin Eraki ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Ayetullah Eraki ve içlerinde âlimler, akademisyenler, sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin de olduğu heyeti kabul eden İstanbul Müftüsü Yılmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyarette İslam’ın terörizm ve vahşet uygulayan örgütlerle gündeme gelmesi ile İslamofobi ele alınarak, İslam ülkelerinin bu tehditlere karşı işbirliği gündeme geldi. Ziyaret İstanbul Müftüsü Yılmaz ve Ayetullah Eraki’nin karşılıklı olarak hediye takdimi ile son buldu.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA