Müftülük Haberler

İstanbul Müftülüğü Koruma ve Bakım Altındaki Kız Çocuklarıyla Sabah Namazı

İstanbul Müftülüğü Koruma ve Bakım Altındaki Kız Çocuklarıyla Sabah Namazı
Bu haber 05 Temmuz 2017 - 7:33 'de eklendi

Koruma ve Bakım Altındaki Kız Çocuklarıyla Sabah Namazı

Koruma ve bakım altında bulunan kız çocukları değerler eğitimi çalışmaları kapsamında Eyüp Sultan Camii’nde sabah namazı kıldı.

Programa İstanbul Müftü Yardımcısı Muteber Gülsefa Uygur ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdür Yardımcısı Cevdet Yavuz ile yurt müdürleri ile kız çocukları katıldı. Milli ve manevi değerler eğitimi kapsamında, çocukların psiko-sosyal durumlarının gelişimi, manevi duygular kazanması ve moral değerlerinin yükseltilmesi amacıyla gerçekleştirilen sabah namazı programı sonrası İstanbul Müftü Yardımcısı Muteber Gülsefa Uygur tarafından bir sohbet verildi. Program kapsamında beş kez bu etkinliğe katılan kız çocuklarına ise hediye takdim edileceği belirtildi. 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA