Müftülük Haberler

Kalp krizi geçiren imamımız hayatını kaybetti

Kalp krizi geçiren imamımız hayatını kaybetti
Bu haber 04 Temmuz 2017 - 9:27 'de eklendi

Antalya’da hayata gözlerini yuman Örenşehir Mahallesi Akyalı Camii imam hatibi Ali Bayındır (1966) ikindi namazının ardından Alanya Güzelbağ’da toprağa verilecek.

 

4 yıldır Manavgat Müftülüğü bünyesinde imam-hatip olarak görev yapan, son olarak ta Örenşehir Mahallesi Akyalı Camiinde görev yapan Ali Bayındır, Arife günü geçirdiği kalp krizinin ardından Antalya’da bir özel hastanenin yoğun bakım ünitesinde verdiği yaşam mücadelesini kaybederek hakka yürüdü.

Evli ve 3 çocuk babası olan emekli ormancı Ali Bayındır’ın oğlu Ali Bayndır’ın daha önce kalp ameliyatı geçirdiği, cenazesinin görev yaptığı Örenşehir Mahallesi Akyalı Camiinde yıkandıktan sonra ikindi namazının ardından memleketi olan Alanya Güzelbağ’da toprağa verileceği bildirildi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA