Müftülük Haberler

Karabük Müftülüğü ÖĞRENCİLER UMREYE UĞURLANDI

Karabük Müftülüğü ÖĞRENCİLER UMREYE UĞURLANDI
Bu haber 22 Ocak 2018 - 19:49 'de eklendi

ÖĞRENCİLER UMREYE UĞURLANDI

Diyanet İşleri Başkanlığı organizesiyle Yarıyıl Tatilinde umreye gidecek öğrenci, veli ve öğretmenlerden oluşan 116 kişilik grup 19 Ocak Cuma günü dualarla mukaddes topraklara uğurlandı. Umreciler 3 gün Medine’de, 8 gün ise Mekke’de umre görevlerini ve ziyaretlerini yaptıktan sonra ülkemize dönecekler.

Kalabalık bir kitlenin katıldığı uğurlama merasimde konuşan İl Müftüsü Halil Bektaş; geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Diyanet İşleri Başkanlığının öğrenci, öğretmen ve veliler için düzenlediği yarıyıl tatili umre programına Karabük’ten yoğun ilgi olduğunu ve 2018 yarıyıl tatili umre programına ilimizden 212 kişinin müracaatta bulunduğunu söyledi.

İkinci grupta gidecek 96 kişi ise 26 Ocak 2018 tarihinde umre için Karabük’ten hareket edecek.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA