Müftülük Haberler

Karabük Müftülüğü Vali Kemal Çeber, Merkez Kur'an Kursumuzu ziyaret etti.

Karabük Müftülüğü Vali Kemal Çeber, Merkez Kur'an Kursumuzu ziyaret etti.
Bu haber 22 Ocak 2018 - 19:49 'de eklendi

Vali Kemal Çeber, Merkez Kur'an Kursumuzu ziyaret etti.

Karabük Valisi Sayın Kemal Çeber, Yenişehir Çamlık Camii yanında faaliyet gösteren Merkez Kur’an Kursumuzu ziyaret etti.

Vali Çeber, 4-6 yaş sınıfları, yetişkinler ve yatılı olarak hafızlık eğitimi alan toplam 83 kursiyerin eğitim gördüğü Merkez Kur’an Kursunu ziyaretinde verilen hizmetler hakkında İl Müftüsü Halil Bektaş’tan bilgiler aldı.

Önce 4-6 yaş gurubu sınıflarını ziyaret eden Vali Çeber öğrencilerle tek tek ilgilenip sohbet etti. İlahi, dua ve sure okuyan 4-6 yaş gurubu öğrencileri tebrik eden Vali Çeber öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

 

Daha sonra Yatılı Hafızlık Eğitimi alan kız öğrencileri ziyaret eden Vali Çeber bir süre sohbet ettiği öğrencilere, “İnşallah hepiniz daha da ilerleterek eğitiminizi devam ettirirsiniz. Allah hepinizin yardımcısı olsun, sizlerin sayısını arttırsın. Yapabileceğimiz her hususta her türlü yardıma hazırız. Eğitim hayatınızda ve hafızlık eğitimlerinizde başarılar dilerim.” diyerek öğrencilere hediyeler verdi.

 

Ziyaret sonrası Merkez Kur’an Kursu çıkışında etrafını sararak kendilerine verilen hediyeler ve ziyaret için teşekkür eden 4-6 yaş gurubu öğrencileri kucaklayan Vali Çeber, “Hepinizi çok seviyoruz, ailelerinize selamımı iletin, sizleri ziyarete tekrar geleceğim.” Diyerek Kuran Kursundan ayrıldı

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA