Müftülük Haberler

Kastamonu Müftülüğü Bayramlaşma Merasimi İl Müftülüğü Konferans Salonunda Yapıldı.

Kastamonu Müftülüğü Bayramlaşma Merasimi İl Müftülüğü Konferans Salonunda Yapıldı.
Bu haber 26 Haziran 2017 - 8:55 'de eklendi

Bayramlaşma Merasimi İl Müftülüğü Konferans Salonunda Yapıldı.

İl Müftülüğümüzde düzenlenen 2017 yılı Ramazan Bayramı bayramlaşma töreni il müftülüğümüz konferans salonunda saat 09:00’da gerçekleştirildi.

                Bayramlaşmaya Emekli Diyanet İşleri Başkanı Tayyar ALTIKULAÇ, MHP 25.Dönem Kastamonu  Millet Vekili Emin ÇINAR, Muharip Gaziler Derneği Kastamonu Şube Başkanlığı, Sendika Şube Yöneticileri, Ensar Vakfı Şube Başkanı ve Afganistanlı Misafirleri, Daire Personeli ve Din Görevlileri katıldı. Bayramlaşmaya gelen misafirleri İl Müftümüz Osman AYDIN ve İl Müftü Yardımcısı Yüksel BAŞKAN kapıda karşıladı. Hoş bir sohbet ortamında yapılan bayramlaşma merasiminde misafirlere bayram geleneği olan kolonya ve şeker ikram edildi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA