Müftülük Haberler

Kırıkkale Müftülüğü UZMAN VAİZ İBRAHİM SAĞLAM DR UNVANI ALDI

Kırıkkale Müftülüğü UZMAN VAİZ İBRAHİM SAĞLAM DR UNVANI ALDI
Bu haber 03 Temmuz 2017 - 21:20 'de eklendi

UZMAN VAİZ İBRAHİM SAĞLAM DR UNVANI ALDI

 

 

Müftülüğümüz Aile ve Dini Rehberlik Bürosu koordinatörü Uzman Vaiz İbrahim Sağlam doktora eğitimini tamamlayarak Dr. unvanını aldı. Sağlam 1974 yılında Bolu ili Gerede ilçesinde dünyaya geldi. 1999 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat fakültesinden mezun oldu. 2002-2005 yılları arasında Kayseri Dini Yüksek İhtisas Merkezinde eğitim gördü.  2008 yılında Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Temel İslam Bilimleri Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansını tamamladı. 2012 yılında Uzman Vaiz unvanı alan Sağlam, eğitimine Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde devam etti. 2017 yılında Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Temel İslam Bilimleri Anabilim Dalında (Hadis) “Müştehir Hadislerin Doğuşu Gelişimi ve Değerlendirmesi”  adlı doktora teziyle doktor unvanını aldı. 

 

Kırıkkale İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörlüğü yapan Uzman Vaiz Dr. İbrahim Sağlam’a çalışmalarında ve ilmi hayatında başarılar diliyoruz. 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA