Müftülük Haberler

Kırklareli Müftülüğü Hizmetli Alım İlanı

Kırklareli Müftülüğü Hizmetli Alım İlanı
Bu haber 11 Temmuz 2017 - 19:28 'de eklendi

Hizmetli Alım İlanı

Hizmetli Alımı Sınav ilanı.

11/07/2017

KIRKLARELİ MÜFTÜLÜĞÜNDEN DUYURU:

İlimiz Pınarhisar İlçe Müftülüğü, Babaeski İlçe Müftülüğü, Lüleburgaz İlçe Müftülüğü ve Demirköy İlçe Müftülüğünde münhal olan hizmetli kadrolarına sınavla atama yapılacaktır.

Yardımcı hizmetler sınıfı kadrolarına atanabilmek için,

Başkanlık teşkilatında en az 2 yıl görev yapmış ve halen çalışıyor olmak. En az lise veya dengi okul mezunu olmak, Yapılacak sözlü sınavda başarılı olmak,

İsteklilerin 28.07.2017 Cuma günü mesai bitimine kadar İlimiz Müftülüğüne dilekçeyle müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaatlar 28.07.2017 Cuma günü mesai bitimine kadar kabul edilecek, postadaki vaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Hizmetli için sınav 01.08.2017 Salı günü saat 09.00’da İl Müftülüğünde yapılacaktır. Müracaat dilekçesiyle birlikte öğrenim durumunu bildirir diploma fotokopisi verilecektir.  Fax yolu ile yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.                                                                                                                                                  (IMZA)

Hüseyin DEMİRTAŞ

İl Müftüsü

S. N

ÜNVANI

SINIF ve DERECESİ

GÖREV YERİ

NEDENİ

1

Hizmetli

Y.H.S  – 10

Pınarhisar İlçe Müftülüğü

Mustafa YEŞEN’in emekli olması nedeniyle.

2

Hizmetli

Y.H.S  – 10

Babaeski İlçe Müftülüğü

Serdar DEMİRGÖK’ten boşalan münhal kadroya.

3

Hizmetli

Y.H.S  – 10

Lüleburgaz İlçe Müftülüğü

Ferhat DEMİR’den boşalan münhal kadroya.

4

Hizmetli

Y.H.S  – 10

Demirköy İlçe Müftülüğü

Ahmet ŞENAY’dan boşalan münhal kadroya

Karakaş Mahallesi 100. Yıl Caddesi No:23- 39100- KIRKLARELİ                                 Ayrıntılı Bilgi için  irtibat : Y.ESER- Personel Şefi

Tel: (0288) 214 30 94  Faks: (0288) 214 12 93e-posta: kirklareli@diyanet.gov.tr

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA