Müftülük Haberler

Kırşehir Müftülüğü İl Müftülüğümüz Temmuz ayı Personel toplantısı yapıldı.

Kırşehir Müftülüğü İl Müftülüğümüz Temmuz ayı Personel toplantısı yapıldı.
Bu haber 13 Temmuz 2017 - 19:51 'de eklendi

İl Müftülüğümüz Temmuz ayı Personel toplantısı yapıldı.

 

 

 

   İl Müftülüğümüz Temmuz ayı personel toplantısı İl Müftümüz Osman Arslan’ın katılımı ile yapıldı. 12.07.2017 Çarşamba günü saat:14.30’da İl Müftülüğü konferans salonunda yapılan personel toplantısına İl Müftümüz Osman Arslan, Şube müdürü İsmail Koç ve İlimiz merkez ve köylerinde görev yapan din görevlileri ile Kur’an kursu öğreticilerinin  katılımı ile yapıldı.

Toplantı Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Ardından 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü nedeniyle Diyanet İşleri Başkanlığınca hazırlanan sinevizyon izlendi. Ardından gündemde olan toplantı konuları personelle paylaşıldı. Ardından toplantı sona erdi.  

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA