Konya’da “pakistan Ulusal Gençlik Meclisi” üyelerinden...

Konya'da “pakistan Ulusal Gençlik Meclisi” üyelerinden Ziyaret

“pakistan ulusal gençlik meclisi” üyelerinden ziyaret

30 Ocak 2020 - 17:56

Bir dizi ziyaret için ilimize gelen Pakistan Ulusal Gençlik Meclisi üyeleri İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu, Türkiye Pakistan kardeşliğini güçlendirmek, eğitim alanında yapılan faaliyetleri yerinde incelemek üzere ziyarete gelen heyete dini alanda yapılan çalışmalar hakkında kısa bilgiler verdi.

Karşılıklı görüşmelerin ardından İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu ile birlikte Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak’ı makamında ziyaret eden heyet, daha sonra İl Müftü Yardımcısı Dr. Hamza Küçük”ün refakatinde Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade, Konya Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Babür Özçelik ile Konya Gıda ve Tarım Rektörü Cumhur Çökmüş’ü makamında ziyaret etti.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kırsehir'de Il Müftülüğümüzde 2020 Yılı Vekâletle Kurban Kesim Tanıtım Toplantısı Yapıldı
Kırsehir'de Il Müftülüğümüzde 2020 Yılı Vekâletle Kurban...
Istanbul Müftülüğü Ve Türkiye Diyanet Vakfı Istanbul şubesi 2020 Yılı “kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş” Temalı Vekaletle Kurban Programı Basın Toplantısı
Istanbul Müftülüğü Ve Türkiye Diyanet Vakfı Istanbul şubesi...