Müftülük Haberler

Malatya Ocak Ayı İlçe Müftüleri Toplantısı

Malatya Ocak Ayı İlçe Müftüleri Toplantısı
Bu haber 10 Ocak 2018 - 3:54 'de eklendi

Ocak Ayı İlçe Müftüleri Toplantısı

Din hizmetlerinin daha etkili ve verimli bir şekilde yürütülmesi, İl Müftülüğümüz ve İlçe Müftülüklerimiz arasında yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak, koordinasyonu güçlendirmek amacıyla her ay mutad olarak gerçekleştirilen İlçe Müftüleri Toplantısı 09.01.2018 Salı günü Yeşilyurt İlçemizde yapıldı.

İl Müftümüz Ümit ÇİMEN’ in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, İl Müftü Yardımcımız ve Yeşilyurt İlçe Müftü Vekilimiz İhsan Mesut AKBAŞ, İl Müftü Yardımcımız Emin YILMAZ ve İlçe Müftülerimiz katıldı.

2018 yılında Hac farizasını yerine getirmek üzere Suudi Arabistan’a gidecek vatandaşlarımızın ibadetlerini sağlık, güven ve huzur içerisinde yerine getirebilmeleri için organizasyonda görevlendirilecek personelimizin (Kafile Başkanı, Ekip Personeli, Şoför) belirlenmesine yönelik değerlendirmenin yapıldığı toplantıda; Müftülüğümüz tarafından yürütülen hizmetlerde verimliliğin artırılması, hizmet kalitesinin yükseltilmesi, ilke ve metot birliğinin sağlanması, teşkilatımızda iletişimin daha iyi seviyeye getirilmesi ve gerçekleştirilecek hizmetler konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu. 2017 yılı ile ilgili genel bir değerlendirmenin de yapıldığı toplantıda Din Hizmetleri, Personel, İdari ve Mali İşler ile ilgili gündem maddeleri görüşüldü.

İlimize yeni atanan Arguvan İlçe Müftümüz Metin BOZKIR, Darende İlçe Müftümüz Nurullah BİRLİK, Kuluncak İlçe Müftümüz Murat AYKAÇ, Pütürge İlçe Müftümüz Enes YILMAZ ve Yazıhan İlçe Müftümüz Mehmet Fehmi SEVİL’ e yeni görevlerinde başarılar dileyen İl Müftümüz Ümit ÇİMEN’ in konuşması sonrası toplantı sona erdi.

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA