Müftülük Haberler

Müftü Kabukçu’dan Manevi Destek Birimi’ne Ziyaret

Müftü Kabukçu’dan Manevi Destek Birimi’ne Ziyaret
Bu haber 11 Şubat 2018 - 10:42 'de eklendi

Afyonkarahisar İl Müftüsü Şükrü Kabukçu, Afyonkarahisar Devlet Hastanesindeki Manevî Destek Birimini ziyaret ederek hasta ve hasta yakınları ile buluştu.

2017 yılının ocak ayında kurulan Manevî Destek Birimi, hasta, hasta yakını ve sağlık personeline gönüllülük esasına dayalı, belli bir sistem dahilinde moral, motivasyon, farkındalık ve manevi destek sağlayarak, dini ve manevi konularda danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunuyor.

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Duran’ı da makamında ziyaret eden Afyonkarahisar Müftüsü Şükrü Kabukçu, öncelikle Manevî Destek Birimi’nde görevli uzman personelden yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Müftü Kabukçu daha sonra hasta odalarını gezerek hasta ve hasta yakınlarını dinledi, onlarla sohbet etti. Özellikle hastalıkta moral motivasyonun ve inancın çok önemli olduğunun altını çizen Müftü Kabukçu, verilen bu hizmetin yerinde ve gerekli olduğunu belirtti.

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Duran da Müftü Şükrü Kabukçu’ya ziyareti ve Manevî Destek Birimine gösterdiği ilgi, verdiği destekten ötürü teşekkür etti.
Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA