Müftülük Haberler

Mülakat sonucları ne zaman acıklanacak? nasıl bir yol izlenecek

Mülakat sonucları ne zaman acıklanacak? nasıl bir yol izlenecek
Bu haber 11 Şubat 2018 - 22:55 'de eklendi

Değerli muftuluk haberler takipcilerinden sıkca gelen sorular nedeni ile mulakat sonucları ile ilgili sıkı bir araştırma yaptık. haklı merakını gidermek için ilk olarak neler olacağını sıralayacağız.  işte tek tek olacaklar?

1 Sınav mulakatları dün itibarı ile bitti ve herkesin puanları belli oldu şimdi tüm komisyonlardan raporlar alınacak ve kişiler puanları tek tek incelenip puanlar sisteme girilecek.

2- puanlar sisteme girildikten sonra acıklama sistemi aktif edilecek

peki puanlar sisteme ne zaman nasıl girilecek. Puanların bu hafta sisteme girilmesi ve persembe cuma acıklanması bekliyoruz. yetişmezse bir hafta sonrasına sarkabileceğini tahmin ediyoruz. fakat bu haftasonuna kadar açıklanması  yönünde beklentimiz var. şimdiden tüm sonucların ülkemize hayırlı olması temennimizle. anlık gelişmeleri sizlerle paylasacağız.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA