Müftülük Haberler

Nevşehir Müftülüğü HATİM KAMPANYASINA NEVŞEHİR'DEN BÜYÜK İLGİ

Nevşehir Müftülüğü HATİM KAMPANYASINA NEVŞEHİR'DEN BÜYÜK İLGİ
Bu haber 11 Temmuz 2017 - 19:27 'de eklendi

HATİM KAMPANYASINA NEVŞEHİR'DEN BÜYÜK İLGİ

Diyanet İşleri Başkanlığımızın, 15 Temmuz Şehitleri adına başlattığı "100 Bin Hatim Kampanyası"na Nevşehir’den büyük ilgi.

Güzelyurt Mahallesindeki Hz. Ömer Camii’nde duyurulan kampanyaya yeni bitirdiği hatmi bağışlayan Şevval TOPRAK isimli öğrencimiz, tüm şehitlerimizin izinden gideceğini, memleketimiz için çok ders çalışıp faydalı olacağını anlattı.

Cami İmam-Hatibi Mustafa Öz, hatim okuyan talebemizin, cami bünyesinde açılan kurslara katıldığını ve çok başarılı olduğunu ifade etti.

Babası ise kızının azimle, severek Kur’an okuduğunu ve ilk hatmini de 15 Temmuz şehitlerimize ve tüm şehitlerimize bağışladığını ifade etti. Bir baba olarak daha nasıl mutlu olunabilir ki, dedi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA