Müftülük Haberler

Nevşehir Müftülüğü İŞ-KUR ÇALIŞANLARINA SEMİNER

Nevşehir Müftülüğü İŞ-KUR ÇALIŞANLARINA SEMİNER
Bu haber 06 Temmuz 2017 - 19:40 'de eklendi

İŞ-KUR ÇALIŞANLARINA SEMİNER

Nevşehir İl Müftülüğü bünyesinde çalışan İŞKUR elemanlarına Eğitim Semineri düzenlendi.

Toplum Yararına Çalışma Projesi kapsamında İl Müftülüğü’ ne bağlı Cami ve Kur’an Kurslarında görev yapan 190 İŞKUR elemanlarına, 05.07.2017 Çarşamba günü Hacı Pembe Avlanmaz Kur’an İlimleri Merkezinde seminer düzenlendi.

Seminere Müftülük Şube Müdürü Mustafa Yayla ve İŞKUR elemanları katıldı.

Seminerde Şube Müdürü Mustafa Yayla, Nevşehir Merkez, Kasaba ve Köy Cami ve Kur’an kurslarında görev yapan İŞKUR elemanlarına; “İş Verimliliğinin Artırılması, Kişisel Gelişim, Uyulması Gereken Kurallar, Çalışma Düzenleri” gibi konularda bilgilendirme yaptı.

Daha sonra söz alan işçiler dilet ve temennilerini ilettiler. Toplantı sonrası İŞKUR elemanları, İŞKUR Müdürlüğü’ne ve İl Müftülüğü’ ne kendilerine böyle bir çalışma ortamı sağladıkları için teşekkür ettiler.

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA