Müftülük Haberler

Niğde Müftülüğü "15 TEMMUZ, DİN VE DEĞERLERİMİZ" KONULU PANEL DÜZENLENDİ

Niğde Müftülüğü "15 TEMMUZ, DİN VE DEĞERLERİMİZ" KONULU PANEL DÜZENLENDİ
Bu haber 13 Temmuz 2017 - 18:13 'de eklendi

"15 TEMMUZ, DİN VE DEĞERLERİMİZ" KONULU PANEL DÜZENLENDİ

“15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında İl Kültür Merkezinde ”15 Temmuz din ve değerlerimiz” konulu panel düzenlendi.

      Düzenlenen panele Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Görür, Bor Kaymakamı Abdullah Küçük, Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Din görevlileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

       Niğde İl Müftüsü Alaaddin GÜRPINAR Moderatörlüğünde gerçekleşen panele, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi  Dekanı Prof. Dr. Seyit Avcı ve Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Yardımcı Doç. Dr. İbrahim Öztürk’ün konuşmacı olarak katıldığı panelde; dinî istismar hareketleri karşısında Müslümanların tutum, davranış ve duruşu ile darbeler, din ve değerlerimiz konuşuldu.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA