Müftülük Haberler

Rize Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Büromuzdan Suriyeli Mültecilere Bayram Yardımı

Rize Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Büromuzdan Suriyeli Mültecilere Bayram Yardımı
Bu haber 28 Haziran 2017 - 19:28 'de eklendi

Aile ve Dini Rehberlik Büromuzdan Suriyeli Mültecilere Bayram Yardımı

Aile ve Dini Rehberlik Büromuz ve Kur’an kursu öğrencilerimiz, bayram öncesi Suriyeli mültecilere yardım götürerek sevinçlerine ortak oldular.

Suriye’de süren iç savaştan kaçarak ülkemize sığınan, bir aydan beri ilimizde ikamet eden Suriyeli ailelerin ihtiyaç sahibi oldukları haberini alan Aile ve Dini Rehberlik Büromuzun görevlileri bayram girmeden evvel bu ailelere bayram sevinci yaşatmak istedi.

Kur’an kursu öğreticilerimizin de yoğun ilgi gösterdiği yardım kampanyası sonucunda ihtiyaç maddeleri ailelere ulaştırıldı.

Bu vesile ile Rize İl Müftülüğü olarak, ülkemizde bulunan bütün mülteci kardeşlerimizin bayramını tebrik ediyor, ülkelerindeki savaşın bir an önce sona ererek vatanlarına kavuşmalarını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA