Müftülük Haberler

Sakarya Müftülüğü Sakarya Müftülüğünden hastanelere önemli bir hizmet daha.

Sakarya Müftülüğü Sakarya Müftülüğünden hastanelere önemli bir hizmet daha.
Bu haber 27 Haziran 2017 - 2:10 'de eklendi

Sakarya Müftülüğünden hastanelere önemli bir hizmet daha.

Sakarya Müftülüğü  ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (SAÜEAH) yatan hastalar ziyaret edilerek, hasta odalarına Kur’an-ı Kerim, 2 ciltlik İslam ilmihali ve seccade dağıtıldı.

Sakarya İl Müftü Yardımcısı Yusuf Akkuş, Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Özcan Öktem, SAÜEAH Başhekim Vekili Uz. Dr. Mehmet Kılıç, Sakarya KHB Hasta Hizmetleri ve Sağlık Otelciliği Birimi Koordinatörü Uzman Aşkın Gürler, SAÜEAH Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayla Bayar ile Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı personelinin katılımıyla; SAÜEAH’da yatan hastalar Kadir Gecesi münasebetiyle ziyaret edildi. Ziyarette İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı tarafından hasta ve yakınlarının odalarında ibadetlerini rahatça gerçekleştirebilmeleri için odalara Kur’an-ı Kerim, İslam ilmihali ve seccade dağıtıldı. Hastanede tedavileri süren hastalar ve yakınları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Ziyaretler diğer hastanelere de yapılarak toplamda 600’e yakın Kur’an-ı Kerim, 2 ciltlik İslam ilmihali ve seccadenin dağıtımı tamamlanacak.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA