Müftülük Haberler

Samsun Müftülüğü BASIN AÇIKLAMASI

Samsun Müftülüğü BASIN AÇIKLAMASI
Bu haber 03 Temmuz 2017 - 21:19 'de eklendi

BASIN AÇIKLAMASI

 

02.07.2017 Pazar günü saat 10:35 sıralarında dairemiz personelinin genel temizlik yapmak üzere Samsun İl Müftülüğü Hizmet binamıza geldiğinde giriş kapısının kırıldığı ve içeride bir kişinin bulunduğu görülmüş, emniyet müdürlüğü konudan haberdar edilmiş, olaya müdahale eden emniyet güçlerine içeride bulunan saldırgan şahıs mukavemet göstererek teslim olmamış, bunun üzerine çevik kuvvetin müdahalesiyle şahıs etkisiz hale getirilmiştir.

Saldırgan şahıs dairemizin elektronik, elektrik ve kalorifer sistemleriyle kapılara ciddi manada  zarar vermiştir.

 Şahsın Samsun nüfusuna kayıtlı bir kişi olduğu tarafımıza bildirilmiştir.

Şahsın ne amaçla saldırıda bulunduğu konusunda araştırmalar Emniyet Müdürlüğü tarafından sürdürülmekte ve soruşturma devam etmektedir.

Bazı basın yayın organlarında dairemize giren şahsın Suriye Uyruklu olduğu yönündeki haberler gerçek dışıdır. Şahıs ile ilgili tarafımıza ulaşan ilk bilgiler psikolojik sorunları olduğu yönündedir.

Kurum olarak üzgünüz ancak cana bir zarar gelmemesi tek tesellimizdir.

Olaya anında müdahale eden, operasyonu bizzat yöneten Samsun Emniyet Müdürü Sayın Vedat YAVUZ’a ve ekibine, halkımıza ve duyarlı basınımıza teşekkür ederiz.

 

 

SAMSUN İL MÜFTÜLÜĞÜ

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA