Müftülük Haberler

Şanlıurfa Müftülüğü İl Müftüsü İhsan AÇIK Hafta Sonu Taziye Ziyaretlerinde Bulundu

Şanlıurfa Müftülüğü İl Müftüsü İhsan AÇIK Hafta Sonu Taziye Ziyaretlerinde Bulundu
Bu haber 03 Temmuz 2017 - 21:19 'de eklendi

İl Müftüsü İhsan AÇIK Hafta Sonu Taziye Ziyaretlerinde Bulundu

 

     Müftü AÇIK’ ın ilk ziyareti, İl Müftü Yardımcısı Hüseyin ORTAÇ’ ın kayın babasının vefatı dolayısıyla KOCA ailesine oldu.

     Daha sonra Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ömer SABUNCU ve Karaköprü İlçe Müftülüğü’ ne bağlı Mehmet Demirci Camii İmam Hatibi Ahmet SABUNCU’ nun dayısının vefatının taziyesine katıldı.

     İl Müftüsü İhsan AÇIK, son olarak da Şanlıurfa Sivil Toplumu İzleme Platformu ve Hal Pazarı Esnafı Dernek Başkanı Faruk AKBAŞ’ ın kayın validesinin vefatı dolayısıyla taziye ziyareti oldu. İl Müftüsü İhsan AÇIK taziye ziyaretlerinde dua ederek taziye sahiplerine baş sağlığı dileğinde bulundu.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA