Müftülük Haberler

Şanlıurfa Müftülüğü Suriye’ ye 8 Tır’ lık Yardım Konvoyu Gönderildi

Şanlıurfa Müftülüğü Suriye’ ye 8 Tır’ lık Yardım Konvoyu Gönderildi
Bu haber 16 Temmuz 2017 - 1:36 'de eklendi

Suriye’ ye 8 Tır’ lık Yardım Konvoyu Gönderildi

 

     İl Müftüsü İhsan AÇIK, Türkiye Diyanet Vakfı Bursa Şubesi tarafından gönderilen 8 Tır’ dan oluşan un ve gıda malzemelerinin Suriye’ ye uğurlama törenine katıldı.

     Şanlıurfa Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi koordinasyonunda, İl Müftülüğü ve Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları İnsani Yardım Platformu tarafından organize edilen Suriye’ ye insani yardım kampanyası kapsamında temin edilen 10 iyilik Tır’ ı düzenlenen törenle yola çıktı.

     Şanlıurfa Valisi Abdullah ERİN, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat ÇİFTÇİ ve STK Platformu Başkanı Osman GEREM teşekkür konuşması yaptılar.

     Konuşmalardan sonra İl Müftüsü İhsan AÇIK’ ın yaptığı duanın ardından yardım tırları yola çıktı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA