Müftülük Haberler

Sisli Müftülüğü 15 Temmuz Şehitlerimiz Rahmetle, Gazilerimiz Şükranla Anıldı.

Sisli Müftülüğü 15 Temmuz Şehitlerimiz Rahmetle, Gazilerimiz Şükranla Anıldı.
Bu haber 15 Temmuz 2017 - 19:09 'de eklendi

15 Temmuz Şehitlerimiz Rahmetle, Gazilerimiz Şükranla Anıldı.

.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında 15 Temmuz şehitlerimiz rahmetle, gazilerimiz şükranla anıldı. Anma programına İlçe Müftümüz Mustafa Bilgiç başta olmak üzere  AK Parti İlçe Başkanı Ömer Fuat Günday, daire amirleri, 15 Temmuz Gazileri ve Şehit Yakınları Yardımlaşma Derneği Başkanı Tarık Solak, basın mensupları, şehit aileleri ve gazilerimiz katıldı. Program kapsamında 15 Temmuz Şehidimiz Fahrettin Yavuz’un Eyüp Edirnekapı Şehit Mezarlığındaki kabri ve 15 Temmuz Şehidimiz Murat Demirci ile 31.05.2017 tarihinde elim helikopter kazasında Şehit olan Piyade Yüzbaşı Nuri Şener’in ve 26.06.2017 tarihinde Şehit olan Uzman Çavuş Rüstem Çetin’in Yayla Mahallesi Feriköy Mezarlığındaki kabirleri ziyaret edildi. Ardından şehit ailelerimizle birlikte  Beşiktaş patlamasında şehit olan Tunç Uncu’nun Zincirlikuyu Mezarlığındaki  kabri ziyaret edildi.

 

Kabir ziyaretlerinin ardından 15 Temmuz şehitlerimiz ile bütün şehitlerimiz adına Mecidiyeköy Merkez Camiinde öğle namazı öncesi mevlit programı düzenlendi. Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda ilahilerle birlikte mevlid-i şerif okundu. Müftümüz Mustafa Bilgiç tarafından yapılan dua ile sona eren program kapsamında kılınan öğle namazının ardından cami cemaatine ve mahalle halkına yemek ikram edildi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA