Müftülük Haberler

Tekirdağ Müftülüğü “ŞEHİTLERİMİZ İÇİN 100 BİN HATİM OKUYORUZ KAMPANYASI” DUA PROGRAMI.

Tekirdağ Müftülüğü “ŞEHİTLERİMİZ İÇİN 100 BİN HATİM OKUYORUZ KAMPANYASI” DUA PROGRAMI.
Bu haber 16 Temmuz 2017 - 5:03 'de eklendi

“ŞEHİTLERİMİZ İÇİN 100 BİN HATİM OKUYORUZ KAMPANYASI” DUA PROGRAMI.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından başlatılan “Şehitlerimiz İçin 100 Bin Hatim Okuyoruz Kampanyası” çerçevesinde Tekirdağ genelinde görev yapan din görevlilerinin okumuş olduğu toplam 500 adet Hatm-i Şerif’in duası Tekirdağ Merkez Eski Cami’de yapıldı.

Başta 15 Temmuz gecesi din-ü devlet ve mülk-ü millet için şehadet şerbetini içen vatan evlatları olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhu için 15 Temmuz Programları kapsamında ülke genelinde 100 bin Hatm-i Şerif  Kampanyası tertip eden Diyanet İşleri Başkanlığı’nın bu kampanyası çerçevesinde Tekirdağ’da okunan 500 adet Hatm-i Şerif’in duasının yapıldığı programa Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, İl Müftüsü İsmail İpek, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, resmi zevat ve çok sayıda vatandaş katıldı. Cuma namazı öncesi Eski Cami’de icra edilen ve ilahilerin, kasidelerin okunduğu, salavat ve tekbirlerin getirildiği programın sonunda Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek, Hatim Duası yaptı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA