Müftülük Haberler

Tekirdağ Müftülüğü ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF PROGRAMI YAPILDI.

Tekirdağ Müftülüğü ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF PROGRAMI YAPILDI.
Bu haber 11 Temmuz 2017 - 19:27 'de eklendi

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF PROGRAMI YAPILDI.

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında Tekirdağ Valiliği koordinatörlüğünde şehitlik ziyareti ve şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif programı icra edildi.

Şehitlik ziyaretine Milletvekilleri Mustafa Yel ve Ayşe Doğan, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Emekli İl Müftüsü Mahmut Gürlen, protokole tabi zevat, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı. Şehitlikte yapılan programda, 15 Temmuz gecesi milli iradeye diz çöktürme amacıyla başlatılan hain kalkışmaya karşı vücutlarını siper ederek şehadet şerbetini içen kahraman şehitlerimiz başta olmak üzere vatan ve millet müdafaası uğruna şehid düşen tüm vatan evlatlarının ruhu için Kur’an-ı Kerim okundu. Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek, tüm şehitlerimiz, merhum gazilerimiz, vatan ve millet uğruna seve seve mücadele ederek ahirete irtihal etmiş vatan evladı için dua etti.

Şehitlik ziyareti sonrasında Süleymanpaşa İlçe Müftülüğü Eski Cami’de şehitlerimizin ruhu için Mevlid-i Şerif programı tertip edildi. Merkez Eski Camideki programa yine Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan başta olmak üzere çok sayıda vatandaş katıldı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA