Müftülük Haberler

Tekirdağ Müftülüğü YAZ OKULU ÖĞRENCİLERİNİN İL MÜFTÜLÜĞÜ ZİYARETİ.

Tekirdağ Müftülüğü YAZ OKULU ÖĞRENCİLERİNİN İL MÜFTÜLÜĞÜ ZİYARETİ.
Bu haber 16 Temmuz 2017 - 5:03 'de eklendi

YAZ OKULU ÖĞRENCİLERİNİN İL MÜFTÜLÜĞÜ ZİYARETİ.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde eğitim gören 13-15 yaş arası çocuklara psikososyal destek verilmesi amacıyla 10 Temmuz – 05 Ağustos 2017 tarihleri arasında Tekirdağ Diyanet Eğitim Merkezi’nde düzenlenen “Yaz Okulu Programı” çerçevesinde misafir öğrenciler, Vaiz Şerafettin Poyraz ve Din Hizmetleri Uzmanı Recep Akakuş’un rehberliğinde Tekirdağ İl Müftülüğü’nü ziyaret etti.

Öğrenci grubunun kalabalık olması nedeniyle küçük misafirlerini Eski Cami bahçesinde ağırlayan İl Müftüsü İsmail İpek, öğrencilere hitaben kısa bir selamlama konuşması yaparak “Şehrimize Hoşgeldiniz” dedi. Tekirdağ’da kaldıkları süre boyunca not tutmalarını ve hatıralarını, gidip gördükleri yerlerde edindikleri izlenimleri ve bilgileri yazmalarını, temizliklerine dikkat etmelerini ve en nihayetinde de çok çalışmalarını tavsiye etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA