Müftülük Haberler

Tokat Müftülüğü Tokat’ta 15 Temmuz Şehitleri İçin Minik Eller Duaya Kalktı

Tokat Müftülüğü Tokat’ta 15 Temmuz Şehitleri İçin Minik Eller Duaya Kalktı
Bu haber 18 Temmuz 2017 - 6:49 'de eklendi

Tokat’ta 15 Temmuz Şehitleri İçin Minik Eller Duaya Kalktı

    Tokat Müftülüğüne bağlı Yaz Kur’an kurslarında, 15 Temmuz gecesi hiç tereddüt etmeden istiklal ve istikbalimiz için canlarını feda eden ve şehadet mertebesine ulaşan aziz şehitlerimizi anmak, gazilerimizi yâd etmek, bıraktıkları onurlu mirası gelecek nesillere aktarmak için bir dizi programlar tertip edilmiştir.

    Yaz Kur’an kurslarında eğitim gören gençlerimiz ve çocuklarımız tarafından icra edilen programlarda, dinletisi yapılan Sala ve gösterimi yapılan DİB 15 Temmuz belgeselinin ardından öğrenciler tarafından şiirler, ilahiler, ezgiler, aşr-ı şerifler okunarak tesbihat ve dualar yapıldı.

    Kur’an kurslarında ve camilerde minicik ellerini semaya açan çocuklar vatan, millet, bayrak, ezan gibi ulvi değerlerin önemini kavrarken programı takip eden veliler, çocukların ortaya koyduğu bu tablo karşısında duygulu anlar yaşadılar. 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA