Müftülük Haberler

Trabzon Müftülüğü 15 Temmuz Şehitlerimiz İçin Mevlit Programı

Trabzon Müftülüğü 15 Temmuz Şehitlerimiz İçin Mevlit Programı
Bu haber 13 Temmuz 2017 - 0:26 'de eklendi

15 Temmuz Şehitlerimiz İçin Mevlit Programı

 

 

“Ezanları Susturan Darbelerden Darbeleri Susturan Salâlara” şiarıyla 15 Temmuz 2016 tarihinin yıl dönümü münasebetiyle başta 15 Temmuz Şehitlerimiz olmak üzere bütün aziz şehitlerimizin ruhları için İskenderpaşa Camii’nde Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okundu.

Programa Valimiz Yücel Yavuz Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar İlçe Kaymakamı Numan Hatipoğlu, İl müftü yardımcımız Sıtkı Kaya ve çok sayıda vatandaş katıldı. Program cami görevlileri tarafından okunan Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif ‘in ardından Ortahisar İlçe Müftüsü Âdem Aygül tarafından bütün şehitlerimizin ruhları için yapılan dua ile sona erdi. Camii çıkışında halka ikramda bulunuldu.

 

 

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA