Müftülük Haberler

Yozgat Müftülüğü Diyanet İşleri Başkanlığından İlimize Yatırım Ziyareti

Yozgat Müftülüğü Diyanet İşleri Başkanlığından İlimize Yatırım Ziyareti
Bu haber 11 Temmuz 2017 - 19:29 'de eklendi

Diyanet İşleri Başkanlığından İlimize Yatırım Ziyareti

 

Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yatırım Emlak ve Teknik Hizmetler Daire Başkanımız Dursun DUYAR Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı bünyesinde ilimizde gerçekleştirilmesi planan ve yapımı devam eden projeleri yerinde görmek üzere ilimizi ziyaret etti.

Yapımı devam eden Yozgat Eğitim Merkezi ve Alay Komutanlığı yerleşkesinde Şehitler Camii İnşaatını yerinde tetkik eden daire başkanı Duyar İl Müftümüz Sayın Salih SEZİK’ e Müftülük hizmetlerinde gösterdiği özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

İl Müftülüğümüzü ziyaret eden Sayın Duyar başta İlimizin Din ve Eğitim Hizmetine büyük katkılar sağlayacak olan inşaası planlanıp fizibilite çalışmaları gerçekleştirilen 100 Yataklı Kur’an Kursu projesi ve Türkiye Diyanet Vakfı Yozgat Şubesi tarafından açılması planan öğrenci yurdu ile Bölge yatılı Kur’an Kursunun Proje İmam Hatip Lisesi (Hafızlık Okulu)’ na çevirilmesi hakkında İl Müftümüz Sayın Salih SEZİK ile görüş alışverişinde bulundu ve Müftülüğümüz personelini odalarında ziyaret ettikten sonra Müftülüğümüzden ayrıldı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA