Müftülük Haberler

Yozgat Müftülüğü Yozgat İl Jandarma Komutanlığı Şehitler Camii İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Yozgat Müftülüğü Yozgat İl Jandarma Komutanlığı Şehitler Camii İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Bu haber 03 Temmuz 2017 - 21:21 'de eklendi

Yozgat İl Jandarma Komutanlığı Şehitler Camii İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor

İl Jandarma Komutanlığı Yerleşkesinde bulunan Şehitler Cami inşaatı hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarıyla İl Müftülüğümüz ve Türkiye Diyanet Vakfı  Yozgat Şubesi Organizasyonuyla hızla yükselmekte.

Cami inşaatında incelemelerde bulunan İl Müftümüz Salih Sezik "Şehrimizde bulunan İl Jandarma Komutanlığı Yerleşkesinde inşaatına başlamış olduğumuz Şehitler Camii hayırsever vatandaşlarımızın yardımıyla yapıma devam ediyor. Şehrimizde şuheda adına örnek bir eser yapmak istiyoruz. Bu esere katkıda bulunmak isteyen vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz" dedi

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA