Müftülük Haberler

Zonguldak Müftülüğü MERHUM DURMUŞ CİVELEK HOCAMIZ DUALARLA ANILDI.

Zonguldak Müftülüğü MERHUM DURMUŞ CİVELEK HOCAMIZ DUALARLA ANILDI.
Bu haber 09 Temmuz 2017 - 17:13 'de eklendi

MERHUM DURMUŞ CİVELEK HOCAMIZ DUALARLA ANILDI.

Geçirdiği rahatsızlık neticesinde geçen yıl rahmet-i rahmana kavuşan Zonguldak Ulu Camii Müezzin-Kayyımı merhum Durmuş CİVELEK Hocamız için mevlid program düzenlendi. 6 Temmuz 2017 Perşembe günü ikindi namazına müteakip Ulu Camide düzenlenen mevlid programında Kur’an-ı Kerim tilavetinin yanı sıra ilahiler, mevlidler ve salat-u selamlar okundu. Zonguldak İl Müftüsü Rüstem CAN’ın da katıldığı mevlid programında çok sayıda din görevlisi ve Zonguldaklı vatandaşlarımız hazır bulundu.

Vefatının sene-i devriyesinde merhum Durmuş CİVELEK Hocamıza Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine sabr-ı cemil dileriz.

ZONGULDAK MÜFTÜLÜĞÜ

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA