Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzde 6 ay sürecek olan 7.Dönem Tashîh-i Hurûf Kursu 21/10/2019 tarihinde başladı. Kursumuza Şanlıurfa ,Adıyaman , Hatay ,Gaziantep , Kahramanmaraş , Kilis ve Osmaniye illerinden kursiyerler katılmaktadır.
Kültürel Alanda kendine güvenenlere Müjde: Ücretsiz Online Yarışmalar Başlıyor! Bu yarışmalarda, İslam tarihinden güncel...
KURBAN, ALLAH’A YAKINLAŞMA VESİLESİDİR hutbe
Boğazlıyan Müftülüğü tarafından şehit yakınları, gaziler ve gazi ailelerine Merkez Camii bahçesinde iftar yemeği verildi.
MüFTüLüğüMüZüN iLK RESMi NiKAH TöRENi
Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzde 6 ay sürecek olan 7.Dönem Tashîh-i Hurûf Kursu 21/10/2019 tarihinde başladı. Kursumuza Şanlıurfa ,Adıyaman , Hatay ,Gaziantep , Kahramanmaraş , Kilis ve Osmaniye illerinden kursiyerler katılmaktadır.