İzmir’de Vali / Belediye Başkan Vekili Idris Akbıyık Kurban...

İzmir'de Vali / Belediye Başkan Vekili Idris Akbıyık Kurban Vekaletini Tdv’na Verdi

vali / belediye başkan vekili idris akbıyık kurban vekaletini tdv’na verdi

29 Mayıs 2023 - 16:10

Vali / Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık kurban vekaletini TDV’na verdi

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı iş birliğinde, "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürülen Vekaletle Kurban Organizasyonu' kapsamında Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfı’na verdi.

Hakkari Valiliği makam odasında kurban bağışında bulunan Vali Akbıyık; Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı tarafından yürütülen Vekaletle kurban organizasyonu gönülleri kazanmamıza vesile olan hayırlı bir hizmettir. Bu organizasyon, gerek yurt içindeki vatandaşlarımız ve gerekse başka ülkelerde yaşayan fakir ve muhtaç insanların hayır dualarını almamıza vesiledir. Büyük bir inanç ve azimle bu hizmeti yıllardır yürüten Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı’nın merkez ve taşradaki çalışanları ile hizmete katkı veren ve bağışta bulunan bütün vatandaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Hakkari Şubesi Başkanı İsmail Fakirullahoğlu da, Vali Akbıyık’a vekaletle kurban bağış makbuzunu takdim ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya Dini İhtisas Merkezi Eğitim Görevlisi Muhammed Zahid Sabırlı'dan Konferans
Konya Dini İhtisas Merkezi Eğitim Görevlisi Muhammed Zahid...
Çorum'da Il Müftümüz’ün “1-7 Ekim Camiler Ve Din Görevlileri Haftası” Mesajı
Çorum'da Il Müftümüz’ün “1-7 Ekim Camiler Ve Din...