Emekli İl Müftülerimizden Ahmet Zeki ELTURAN 16.11.2022 tarihinde Müdürlüğümüz kursiyerlerine yönelik olarak “ Diyanet hizmetlerinde öncülük rolü üstlenme ve kurumsal aidiyet bilinci” konulu konferans verdi.
Kültürel Alanda kendine güvenenlere Müjde: Ücretsiz Online Yarışmalar Başlıyor! Bu yarışmalarda, İslam tarihinden güncel...
KURBAN, ALLAH’A YAKINLAŞMA VESİLESİDİR hutbe
Boğazlıyan Müftülüğü tarafından şehit yakınları, gaziler ve gazi ailelerine Merkez Camii bahçesinde iftar yemeği verildi.
MüFTüLüğüMüZüN iLK RESMi NiKAH TöRENi
Emekli İl Müftülerimizden Ahmet Zeki ELTURAN 16.11.2022 tarihinde Müdürlüğümüz kursiyerlerine yönelik olarak “ Diyanet hizmetlerinde öncülük rolü üstlenme ve kurumsal aidiyet bilinci” konulu konferans verdi.