Erzincan Il Müftülüğü “ara Dönem Gençlik Kampı” Diyanet...

Erzincan Il Müftülüğü “ara Dönem Gençlik Kampı” Diyanet Gençlik Merkezlerinde Başladı

erzincan il müftülüğü “ara dönem gençlik kampı” diyanet gençlik merkezlerinde başladı

24 Ocak 2023 - 13:00

Erzincan İl Müftülüğü “Ara Dönem Gençlik Kampı” Diyanet Gençlik Merkezlerinde Başladı

Erzincan İl Müftü Vekili Kâzım Ural ve İl Müftü Yardımcısı Gülay Demirci’nin açılışını yaptığı ve yoğun ilgi nedeniyle kayıtların hemen dolduğu “gençlik kampları” programları, Gülabibey Camii altı Diyanet Gençlik Merkezi’nde kız öğrencilere, Hafız Mehmet Aydın Gençlik Merkezi’nde ise erkek öğrencilere beş gün boyunca hizmet verecek.

Toplam 75 öğrenci ile hafta içi beş gün saat 10.00 – 16.00 arası yapılacak olan derslerin, çeşitli etkinlikler ve sosyal becerilerle dolu dolu geçmesi sağlanacak. Öğle namazı, öğle yemeği ve hayırsever kardeşlerimizin çeşitli ikramlarıyla sömestr tatilinde öğrenciler bir hafta süre ile farklı etkinlik ve aktivitelerle, dolu dolu bir hafta geçirecekler.

Erzincan İl Müftülüğü Gençlik Merkezleri Görevlileri, Milli eğitim Müdürlüğü Öğretmenleri ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ilgili personelince yürütülecek kamp faaliyetleri, Kur’an-ı Kerim Dersleri, Hz. Peygamber’in Gençliğine Dair Notlar, Âdâp ve Usul Dersleri, Belgesel Sinevizyon Gösterimi, İzcilik ve Oyun Aktviteleri gibi etkinliklerle sürdürülecek.

 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Diyanet Akademisi Başkanlığı'nda II. Dönem mesleki eğitimler başlıyor.
Diyanet Akademisi Başkanlığı'nda II. Dönem mesleki eğitimler...
Tekirdağ’da "ailede Zaman Bilinci" Konferansı Düzenlendi
Tekirdağ’da "ailede Zaman Bilinci" Konferansı...