Kars’ta "hayata Başlarken" Adlı Proje Kapsamında...

Kars'ta "hayata Başlarken" Adlı Proje Kapsamında Ziyaretler Devam Ediyor

"hayata başlarken" adlı proje kapsamında ziyaretler devam ediyor

28 Kasım 2022 - 16:55

Türkiye Diyanet Vakfı Kars Şubesi Kadın Kolları tarafından İl Müftülüğümüz öncülüğünde başlatılan “Hayata Başlarken” adlı proje kapsamında ziyaretler devam ediyor.

Proje kapsamında doğum yapan ihtiyaç sahibi annelere ve evlilik hazırlığında olan gençlere, TDV Kadın Kolları üyeleri, TDV gönüllüleri ve Kur’an kursu öğreticileri tarafından ziyaretler gerçekleştirilerek yardımlarda bulunuluyor.

Kars İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Kars Şubesi Kadın Kolları tarafından "Hayata Başlarken" projesi ile yeni doğum yapan ihtiyaç sahibi annelere bebek bohçası hediye edildi.

Aynı zamanda bohçalara Başkanlığımız yayınlarından bir adet Kur’an-ı Kerim’de eklenerek dünyaya gözlerini açan bebeklerin ilk Kur’an-ı Kerimlerine sahip olmaları amaçlandı.

Hayırsever vatandaşların ayni ve nakdi destekleriyle hazırlanan bebek bohçalarının ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılarak ailelerin mutluluklarına ortak olunduğunu ifade eden Kars İl Müftüsü Hamza Bayram, Türkiye Diyanet Vakfı’nın bu tür çalışmalarına her zaman destekçi olan hayırsever vatandaşlara, TDV Kars Kadın Kolları üye ve gönüllülerine teşekkür etti.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hakkari'de Hakkari Valisi Ali çelik öğrencilere Istanbul Gezisi Için Söz Verdi.
Hakkari'de Hakkari Valisi Ali çelik öğrencilere Istanbul Gezisi...
Kayseri Il Müftülüğü Personeli Bayramlaştı
Kayseri Il Müftülüğü Personeli Bayramlaştı