Kayseri’de Melikgazi Ilçe Müftülüğünden Müftü Akkuş’a...

Kayseri'de Melikgazi Ilçe Müftülüğünden Müftü Akkuş'a Ziyaret

melikgazi ilçe müftülüğünden müftü akkuş'a ziyaret

27 Eylül 2023 - 17:10

Kayseri Melikgazi İlçe Müftüsü Dr. Emrah Kandemir ve daire personeli "Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası" münasebetiyle İl Müftüsü Yusuf Akkuş'u ziyaret etti.

 

2023 Yılı Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası" münasebetiyle Melikgazi İlçe Müftüsü Dr. Emrah Kandemir ve daire personeli ile birlikte İl Müftüsü Yusuf Akkuş’u makamında ziyaret etti.

 

İl Müftüsü Akkuş da ziyaretlerinden dolayı Melikgazi İlçe Müftüsü Kandemir’e ve daire personeline teşekkür etti.

 

Ziyarette konuşan İl Müftüsü Akkuş, "Diyanet İşleri Başkanlığımızca 2023 yılı Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nın teması 'Peygamberimiz, İman ve İstikamet' olarak belirlenmiştir. Bizler de il ve ilçe müftülükleri olarak Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle hafta boyunca çeşitli etkinlikler gerçekleştireceğiz. Bütün Kayserili vatandaşlarımızı gerçekleştirecek olduğumuz etkinliklere bekliyoruz. Ayrıca bütün personelimizin, din gönüllüsü kardeşlerimizin Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı tebrik ediyorum." dedi.

 

Ziyaret, Melikgazi İlçe Müftüsü Kandemir ve daire personeli tarafından İl Müftüsü Akkuş’a çiçek takdim edilmesiyle sona erdi.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Il Müftüsü Bekir Derin Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vindinlioğlu'na Kayınpederi Numan Nazif Yardımcı'nın Vefatından ötürü Taziye Ziyaretinde Bulundu.
Il Müftüsü Bekir Derin Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip...
Kars'ta "mevlana Haftası" Etkinlikleri Düzenlendi
Kars'ta "mevlana Haftası" Etkinlikleri Düzenlendi