Dini İhtisas Merkezimizde eğitim gören 2. dönem aday din görevlileri arasında sınıflar arası halı saha futbol turnuvası düzenlendi. Yüksek tempo ve mücadele ile geçen maçlar sonucunda kazanan sınıfa kupa ve madalya takdimi yapıldı.
Kültürel Alanda kendine güvenenlere Müjde: Ücretsiz Online Yarışmalar Başlıyor! Bu yarışmalarda, İslam tarihinden güncel...
KURBAN, ALLAH’A YAKINLAŞMA VESİLESİDİR hutbe
Boğazlıyan Müftülüğü tarafından şehit yakınları, gaziler ve gazi ailelerine Merkez Camii bahçesinde iftar yemeği verildi.
MüFTüLüğüMüZüN iLK RESMi NiKAH TöRENi
Dini İhtisas Merkezimizde eğitim gören 2. dönem aday din görevlileri arasında sınıflar arası halı saha futbol turnuvası düzenlendi. Yüksek tempo ve mücadele ile geçen maçlar sonucunda kazanan sınıfa kupa ve madalya takdimi yapıldı.